SAYFA BAŞINA DÖN
Request for the permission of type 'System.Net.WebPermission, System, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089' failed.

Kurumsal / Muşluoğulları Nakliyat

       Firmamız 1992 yılında Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde kurulmuştur. Muşluoğulları Ulus.Nak.Tic.Ltd.Şti. geniş özmal ve kiralık araç kapasitesiyle Ukrayna,Rusya, Irak, İran, Kuveyt, Katar, Suudi Arabistan, Dubai, Umman, Suriye, Ürdün, Lübnan, Yemen gibi tüm Ortadoğu ülkelerine hızlı ve güvenli taşımalar gerçekleştirmektedir. C2 ve A2 Yetki Belgesi sahibi olan firmamızın değerli müşterilerimize hizmet amaçlı 30 adt özmal ve 30 adet kiralık araç kapasitesi mevcuttur.
 
      Firmamız Tepe İnşaat A.Ş.'ne ait Prefabrik yapı ve malzemelerinin taşımasını gerçekleştirmiştir. 2003-2005 yılları arasında yapılan prefabrik ve inşaat malzemeleri taşımacılığı için sadece nakliye işi değil bu prefabrik yapıların montajı işi için yer tahsis edilmiş, işçi alımı yapmıştır. Reyhanlı Cilvegözü yolu üzerindeki Hac Konaklama Tesisleri ve Sabahattin Yeter Dinlenme Tesisleri kiralanmış ve montaj yükleme işleri burada yapılmıştır. 2003-2005 yılları arasında yaklaşık 2.500 araçlık taşıma gerçekleştirilmiştir. Ankara'dan demonte vaziyette Hatay'a Prefabrik yapı nakliyesi  yapılmış ve bunlar montajı yapılarak Irak'ın çeşitli bölgelerine nakliyesi yapılmıştır.
 
      Firmamız 2008 yılı ağustos ayından bu yana Hatay Dörtyol'dan Suriye'nin çeşitli bölgelerine LPG taşıması yapmaktadır. Şu ana kadar devam etmekte olan LPG nakliye işimizde yaklaşk 60 araç çalışmakta olup bu araçlar 6.500 sefer yapmıştır.
 
      Firmamız 01.02.2013 tarihi itibariyle 980 araçla POWER TRANS şirketine yurt içi ve yurt dışı hizmet vermektedir.
 
 
1.TEPE İNŞAAT A.Ş.ANKARA
2. SİMGE-MAK. BURSA 
3.İMA SAN ÜRÜNLERİ İSTANBUL 
4. MAĞDENLİ ULUS.NAKLİYAT AŞ ANKARA 
5. BOYHAN İNŞ.SAN.AŞ. İSTANBUL  
6. DİCLE GIDA MERSİN 
7. TPIC ( TÜRKİYE PETROL İŞLETMELERİ )
8. POWER TRANS

Belgelerimiz

 

 

 

Tümü

Bizden Haberler

    Object reference not set to an instance of an object.
Copyright 2013 - Muşluoğlu Lojistik - Tüm Hakları Saklıdır.